4/09/2012

Kundelek Maniek

Maniek to chyba najbardziej pechowy pies w jastrzębskim schronisku. Już od ponad dwóch lat czeka na nowego pana, wiele osób było nim zainteresowanych, ale nikt nie zdecydował się dać szansy temu psu, więc Maniek wielokrotnie przeżywał wielkie rozczarowanie. Może Ty dasz mu szansę...?

Ma około 6 lat, jest niewielki, nieco jamnikowaty, wykastrowany. Trochę szarpie na smyczy, prawdopodobnie nie miał wcześniej doświadczenia w chodzeniu na niej, ale szybko się uczy. Idealnie nadawałby się do domu z ogrodem. Bardzo pragnie bliskości człowieka, o którą trudno w schronisku, mimo największych chęci pracowników i wolontariuszy.Więcej informacji o psie w jego wątku na portalu Dogomania: klik! i pod numerem telefonu 519 058 615 (Iwona, pracownik schroniska). Pytania można też kierować pod adres mailowy: schronisko.jastrzębie@onet.pl
Zapraszamy też do odwiedzenia Mańka w schronisku (ul. Norwida 50, Jastrzębie-Zdrój) od wtorku do niedzieli w godzinach 11-15 (również w święta!).

Tin-tin, niewielki czarny piesek

Od kilku miesięcy na swój nowy dom czeka mały Tin-tin. Ma około 3 lat, waży 5 kg. Jest nieco nieufny i przestraszony, na trudne sytuacje reaguje silnym stresem, ale bardzo chętnie poddaje się pieszczotom i nie zdradza najmniejszych oznak agresji. Pod koniec lutego został wykastrowany, po zabiegu jest znacznie spokojniejszy, nadal jednak niezbyt dobrze reaguje na inne samce. Zachowuje czystość, to typowy pies domowy, ładnie chodzi na smyczy.Jeśli Tin-tin kogoś pokocha, to całym sercem! Czy znajdzie się ktoś, kto mu to serce okaże...?

Więcej informacji o psie w jego wątku na portalu Dogomania: klik! i pod numerem telefonu 519 058 615 (Iwona, pracownik schroniska). Pytania można też kierować pod adres mailowy: schronisko.jastrzębie@onet.pl
Zapraszamy też do odwiedzenia Tin-tina w schronisku (ul. Norwida 50, Jastrzębie-Zdrój) od wtorku do niedzieli w godzinach 11-15 (również w święta!).